LND Night Cup

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum provizoriu al Ligii Nationale de DotA pentru organizarea Night Cup si Daily Tournament

Bine ati venit pe forumul provizoriu LND !! Daca intampinati dificulati in conectarea pe clientul GPlay, click aici. De asemenea forumul oficial LND a revenit www.forum.lnd.ro !
Forumul provizoriu este momentan inchis, accesul fiind limitat doar la admini !

    Anunt: Inactivitate temporara IamLegend

    avatar
    IamLegend


    Posts : 3
    Reputation : 0
    Join date : 2011-12-05

    Anunt: Inactivitate temporara IamLegend Empty Anunt: Inactivitate temporara IamLegend

    Post  IamLegend Mon Dec 12, 2011 3:12 am

    Dragii mei,
    Prin prezentul post tin sa va anunt ca pentru o perioada, cel mai probabil pana la finele anului (nu se stie sigur daca va fi valabila plecarea si dupa 1 ianuarie), ma retrag din activitatea de pe LND.
    Deoarece consider ca o explicatie e necesara, o sa va explic ce s-a intamplat.
    In cursul acestei saptamani voi finaliza demersurile pentru a ma muta la o alta adresa decat cea curenta si, la noua adresa fie nu voi avea o vreme buna acces la internet sau, in cazurile fericite, o conexiune cel mai probabil wireless, care nu imi va permite sa ma joc sau sa fac streamuri in cadrul LND.
    Incepand cu weekendul care vine, voi fi mutat cu totul la noua adresa si din moment ce saptamana asta voi fi foarte ocupat cu diversele transporturi etc, e posibil sa nu pot intra pe gplay, sau sa intru foarte putin (1 joc seara sau ceva de genul).
    In caz ca nu ne mai auzim, "Sarbatori fericite, tuturor !" si "La multi ani!". Smile

      Current date/time is Thu May 09, 2024 6:32 pm