LND Night Cup

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum provizoriu al Ligii Nationale de DotA pentru organizarea Night Cup si Daily Tournament

Bine ati venit pe forumul provizoriu LND !! Daca intampinati dificulati in conectarea pe clientul GPlay, click aici. De asemenea forumul oficial LND a revenit www.forum.lnd.ro !
Forumul provizoriu este momentan inchis, accesul fiind limitat doar la admini !

2 posters

    Cerere vouch

    avatar
    SoulOfOcean


    Posts : 1
    Reputation : 0
    Join date : 2011-12-13

    Cerere vouch Empty Cerere vouch

    Post  SoulOfOcean Fri Dec 16, 2011 5:21 am

    Nume: Cosmin
    Varsta: 25 ani
    Username GPlay: SoulOfOcean
    De cat timp joci DotA si unde ai mai jucat: Am început să joc DOTA acuma 4-5 ani cu o pauză destul de lungă, dar în ultimul an am recuperat destul de mult, jucând zilnic. Am început pe BatelNet , jucam celebrele gameuri: AP/AR RO only noobs, semipro-pro etc Very Happy. Apoi an intrat pe Garena une am rămas să joc. Anul acesta m-am scârbit atât de tare până am găsit cu ajutorul unui amic GPlay și RGC.
    Descrie-ti comportamentul in cateva cuvinte: serios, perceptiv și foarte calm.
    Rolul preferat (carry, support, ganker, etc): Nu am un rol preferat din moment ce nu am un team de cel puțin 5 amici. Jucând mereu cu alți hăndrălăi îmi aleg un rol în funcție de nevoile team-ului, de obicei joc support sau ganker.
    Un replay cu tine (preferabil modul CM/CD):
    Unul din puținele CM-uri(maxim 5) jucate pe GPlay, cu mine captain la scourge Very Happy Am avut noroc că team-ul nu m-a presat ban x sau pick y, cum se întâmplă de obicei Sad.
    http://www.adotaparser.com/dota-replay/300487
    ID de contact (Messenger/Skype):
    Messenger: dan_cosmin_min@yahoo.com
    Skype: sexpistoletul (după trupa Sex Pistols să se înțeleagă)
    avatar
    Stahlhelm
    Admin


    Posts : 56
    Reputation : 2
    Join date : 2011-12-02

    Cerere vouch Empty Re: Cerere vouch

    Post  Stahlhelm Fri Dec 16, 2011 7:36 am

    Ai primit trial vouch, poti incerca chiar si astazi sa te inscrii la Daily Tournament sa vedem cum te descurci.

    Mult succes !

      Current date/time is Mon May 20, 2024 8:44 am